Profil firmy

Vitajte na stránke spoločnosti V.B.Z. INOX s.r.o..

tears_logo.png

Zaoberáme sa výrobou gastronomických zariadení pre hotely, školstvo, bary, reštaurácie, výdaje stravy, jedálne a pod. Na výrobu všetkých produktov našej firmy sú použité kvalitné materiály z CrNi ocele (nerez), ktoré sú certifikované a vyhovujú hygienickým požiadavkám pre použitie v potravinárskom priemysle. Naše výrobky charakterizuje vysoká kvalita a dlhá životnosť, ľahká údržba a bezporuchovosť.

Vyrábame široké spektrum produktov z nerezovej ocele, od pracovných stolov, cez odsávače pár, až po hotové výdajné linky. Všetky naše výrobky majú typizované rozmery, no vždy sa vieme prispôsobiť akémukoľvek želaniu zákazníka. Robíme maximum pre to, aby bola každý náš klient, obchodný partner, či odberateľ vždy spokojný s prístupom našich zamestnancov, prácou, ktorú odvádzajú, ako aj s produktami, ktoré si u nás objednal.

 

Firma V.B.Z. INOX s.r.o. sa nachádza v centre obce Hul, neďaleko Šurian a rozprestiera sa na pozemku s plochou 3067 m².

Máme 15 vysokokvalifikovaných zamestnancov, ktorý sa zaoberajú vystrihovaním a zváraním plechov, ohýbaním, brúsením, zámočníctvom, elektro-inštalačnými prácami a mnohými ďalšími. Každý z našich zamestnancov má dlhoročnú prax v odbore, ktorý vykonáva a niektorí z nich pracujú v našej spoločnosti od jej vzniku.

Výrobou sa ročne spotrebuje v priemere 250 ton nerezových plechov a 30 km nerezových trubiek. Za rok 2010 sa spolu vyrobilo viac ako 3000 kusov rôznych výrobkov.